Parkavimo-sistema.lt logotipas

Nevirinamų šnoninių dangtelių remotnas

Dangtelis

Motociklų šoniniai dangteliai (sankabos, generatoriaus ir kt. ) dažniausiai yra pagaminti iš aliuminio lydinių. Dalis iš jų yra virinami argonu, kiti virininat palieka labai dideles poras per kurias skverbiasi tepalai.

Skaityti toliau

Kalenatis „Kawasaki“ variklis: išardymas

Kawasaki ER6 Variklis

Ne kiekvienas yra matęs, kaip atrodo motociklo variklis iš vidaus. Pasitaikius puikiai progai ardome variklį dėl visų, kurie nėra matę, kaip ardomas variklis, kas yra jo viduje ir kiek jis turi dalių. Ardysime „Kawasaki ER6“ 2014 metų variklį. Variklis, kaip toliau matysite mūsų video, visiskai pasidavė.

Skaityti toliau

Motoremontas.lt, „Youtube“ ir „Instagram“

motoremontas.lt

Iki 2017 metų sezono pabaigos ir "Youtube" bei "Instagram" turinys

Motociklus remontuojame ne vienerius metus. Kadangi, prasidedant sezonui, sulaukiame daugybės klausimų apie gedimus ir aptarnavimą, tai šiemet nusprendėme visiems parodyti, ką ir kaip dirbame.
 
Mūsų transliacijų seansus galėsite stebėti iki moto-sezono pabaigos vieną arba du kartus per savaitę. 

Skaityti toliau

Karbiuratorių valymas ir sinchronizavimas

Švarūs karbiuratoriai

Kada reikia valyti, o kada sinchronizuoti?

Nereikia spręsti apie knyga iš jos viršelio. Panaši taisyklė galioja ir čia. Ne visada karbiuratoriams reikia valymo iš vidaus, jeigu jie purvini iš išorės. Žinoma, švarūs gražesni! Sinchronizavimas – tai vienas svarbiausių pagerinimo būdų, kad motociklo variklio darbas būtų „gražus“. Nesvarbu, kiek kilometrų nuriedėjote.

Skaityti toliau

Ratlankių smėliavimas, miltelinis dažymas

Ratlankis dažytas

Subraižyti ratlankiai? Padėsime jums ir čia!

Motociklo ratlankiai, praradę savo originialią išvaizdą, traukia akį lygiai taip pat, kaip ir gražūs, blizgantys ratlankiai. Tačiau apie juos vargu ar galima pasakyti, ką nors teigiamo.

Padėsime norintiems turėti gražius ratlankius. Atvežkite mums motociklą arba pačius ratlankius. Atliksime visas ratlankių atnaujinimo procedūras ir grąžinsime jums puikios išvaizdos. Štai keletas darbų, kuriuos tokiu atveju reikia atlikti:

Skaityti toliau

Motociklo stabdžiai: telefonu nesuremontuosi!

Kawasaki

Visada patarsime, tačiau taisyti motociklo stabdžius geriausia patikėti tiems, kas turi ilgalaikės patirties

Sveiki, 

Dažnai iš savo klientų išgirstame klausimų, kaip geriau suremontuoti vieną ar kitą motociklo gedimą. Visada pritariame nuoširdžiam šeimininko susidomėjimui savo transporto priemone, todėl norintiems suremontuoti motociklą patiems visada kuo galėdami padedame ir palaikome. Jeigu manote, kad jums pakanka įgūdžių ir žinių, tai rekomenduojame taip ir daryti. Jeigu manote, kad jums trūksta žinių, visada galite mums parašyti el. laišką. Būtinai radę laisvą minutėlę atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Būtent taip ir padarė Irmantas, susidūręs su motociklo stabdžių problema.

Skaityti toliau

Motociklo galinės lempos, numerio laikiklio ir posūkių montavimas

Sedyne

Tęsiant temą apie „cafe racer“ stiliaus motociklus reikėtų paminėti, kad išskirtinis tokio stiliaus motociklų bruožas – galinė dalis. Įskaitant sėdynę ir lempas. Žinoma, motociklo sėdynės mums perdarinėti neteko, tačiau, reikia pripažinti, kažkieno ji buvo perdaryta puikiai. Užtat mes padirbėjome perdarydami galinę lempą ir posūkių žibintus.

Skaityti toliau

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt